Державне агентство автомобільних доріг України
м. Біла Церква, вул. Київська, 113
info@n-centr.com.ua
(04563) 5-22-91, (067) 509-03-43
Menu
Close

Форми навчання

ФОРМИ НАВЧАННЯ:

Навчальний центр проводить навчання і перевірку знань з питань охорони праці посадових осіб, спеціалістів та працівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України за очною та дистанційною формами навчання.

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ЗА ДИСТАНЦІЙНОЮ ФОРМОЮ НАВЧАННЯ:

Лист-замовлення дистанційного навчання (завантажити)

  1. Дистанційне навчання за загальним курсом з питань охорони праці та/або нормативно-правовим актам з питань охорони праці, здійснюється з використанням програмного забезпечення Автоекзаменатор «Охорона праці» – далі ПЗ) на підставі укладеного договору із Замовником.
  2. Тривалість навчання за загальним курсом з питань охорони праці не може бути менше, ніж один робочий тиждень (5 робочих днів). Тривалість навчання за нормативно-правовими актами з питань охорони праці (НПАОП) Замовник визначає самостійно.
  3. При потребі Замовника пройти дистанційне навчання за загальним курсом з питань охорони праці та нормативно-правовим актам з питань охорони праці Навчальний центр укладає договори з Замовником окремо по цим напрямкам навчання. 
  4. Для укладання договору (завантажити) Замовник надає до Навчального центру лист-замовлення.

В листі-замовлення Замовник вказує: 

– повну назву підприємства Замовника, його реквізити, назву документу, на підставі якого воно діє, ПІБ керівника, або  особи, уповноваженої укладати договори;

– ПІБ, посада осіб/особи та кількість осіб, що будуть навчатися;

– напрямок навчання (загальний курс з питань охорони праці та/або нормативно-правові акти з питань охорони праці) по кожному слухачу;

– електронні адреси користувачів (визначає Замовник);

– ПІБ контактної особи, її телефон та електронна адреса.

  1. Після попередньої оплати вартості надання освітніх послуг за укладеним договором, на електрону адресу, яка вказана в листі-замовленні, Навчальний центр надає інформацію Замовнику (адресу, логін, пароль та дати початку і закінчення доступу до ПЗ) для певної кількості користувачів (індивідуально для кожного) на термін, вказаний у листі-замовленні. По завершенню терміну доступу до ПЗ призначається дата перевірки знань.
  2. Відповідальність за якість навчання несе Замовник.
  3. Перевірка знань проходить в приміщенні Навчального центру шляхом складання іспиту з використанням сучасних комп’ютерних технологій в присутності комісії та/або дистанційно за умови можливості передачі відео-, аудіо-, графічної та текстової інформації у синхронному режимі.
  4. Неявка слухача, який проходив дистанційне навчання в призначену дату для перевірки знань або негативний результат цієї перевірки не може вважатися невиконанням зобов’язань Навчального центру та бути причиною відмови Замовника від підписання акту здавання-приймання наданих послуг (виконаних робіт).
  5. За результатами перевірки складається відповідний протокол. Слухач, який під час перевірки знань з питань охорони праці виявив задовільні результати, отримує посвідчення та витяг з протоколу відповідного зразка. У витязі з протоколу та посвідченні у стислій формі зазначається перелік основних нормативно-правових актів з питань охорони праці, в обсязі яких Слухач пройшов перевірку знань.