Державне агентство автомобільних доріг України
м. Біла Церква, вул. Київська, 113
info@n-centr.com.ua
(04563) 5-22-91, (067) 509-03-43
Menu
Close

Відгуки

Борис

Дуже задоволений навчанням! Все на найвищому рівні: і умови, і викладачі, і підхід до вивчення.

Борис

Дуже сподобалось, як викладачі так

Дуже сподобалось, як викладачі так і майстри водіння. Ціна навчання адекватна. Всім рекомендую!

Ігор

Андрій

Теорія і практика на високому рівні і за адекватну ціну!

Андрій

Іван

Дякую вам за навчання. Здав екзамен сам. Всім друзям буду рекомендувати.

Іван

Велика подяка викладачу Сергію Олексійовичу

Велика подяка викладачу Сергію Олексійовичу і інструктору Ігорю В’ячеславовичу.Навчання на високому рівні)))

Людмила

Нарешті і я отримала посвідчення

Нарешті і я отримала посвідчення водія! Завдяки навчальному центру це було не складно і цікаво! У Вас знають свою справу і гарно доносять інформацію до своїх слухачів. Велика подяка Войніцькому Ігору В’ячеславовичу та Кравченку Олегу Олександровичу! Завдяки Вашій праці та підтримці я впевнено можу сідати за кермо. Всьому колективу навчального центру я бажаю успіхів і процвітання,а всім випускникам зеленого світла на дорогах!

Таня Прокопенко

Як же довго я збиралася

Як же довго я збиралася з думками, щоб записатися в автошколу…Але я ні секунди не пожалкувала про те, що, все ж, наважилася! Спочатку здавалося, що вивчити і зрозуміти весь збірник ПДР – місія неможлива, проте, насправді, це було так легко! Дякую Кравченку Олегу Олександровичу за доступне та цікаве доведення інформації! Кожне заняття з Вами було легким, все було зрозуміло та запам’ятовувалося з першого разу. Наші досягнення в теоретичних знаннях – це Ваша заслуга!👏 Що стосується практичних навичок, то найстрашнішим для мене було не сісти за кермо, а виїхати в місто і щоб люди не користувалися правилом трьох “Д” (Дай дурню дорогу) в мою адресу :). Та, все ж, і це було не так страшно, як здавалося. Завдяки терпінню та прекрасним викладацьким навичкам Войніцького Ігоря В’ячеславовича, шлях до отримання водійського посвідчення був цікавим і нескладним, адже я отримувала задоволення від кожного заняття і, до речі, перестала боятися виїздів у місто буквально за пару занять. Дякую Вам за гарний настрій та практичні знання, які я досить впевнено та вдало тепер застосовую на дорозі! І ось я маю своє довгоочікуване посвідчення водія категорії “В”!🚗 Безмежно вдячна Навчальному центру за чудовий викладацький склад та корисні знання. Завдяки Вам я з гордістю можу запевнити всіх, хто має сумніви, що отримати водійське посвідчення можна самостійно і з першого разу!

Юлія Тішелькова

Дуже задоволена, що пішла вчитися

Дуже задоволена, що пішла вчитися саме в цю автошколу. Хоча вже й все позаду, іспит складено і права отримано, Величезне спасибі викладачам за цікаво та зрозуміло викладену теорію, а також за настанови та пояснення під час практичних занять. Хороша автошкола! Рекомендую всім!!!!

Світлана Крамар

Я не помилилася коли зробила

Я не помилилася коли зробила свій вибір навчатися саме в цій автошколі! Викладач з теорії Сергій Олексійович найкращий! Слухати його лекції напрочуд цікаво, весело, легко та доступно. Як кажуть викладач від Бога! Головне відвідувати заняття та вчити. Інструктор Валерій Миколайович теж професіонал своєї справи. Незважаючи на помилки під час водіння він терпляче пояснював та навчав до останнього дня мого навчання в цій автошколі.
Я дуже Вам вдячна за наставництво та отримані знання! Приємно було співпрацювати з цими людьми!
Ви найкращі!

Віта

Большое спасибо преподавателю Сергею Алексеевичу

Большое спасибо преподавателю Сергею Алексеевичу и инструктору Петру Анатольевичу!

Ольга Суворова

Нарешті і я отримала посвідчення

Нарешті і я отримала посвідчення водія!!)))))
Рекомендую всім Навчальний центр “УКРАВТОДОР”!Тут навчання проходить на найвищому рівні! Кравченко Олег Олександрович проводив усі теоретичні заняття дуже доступно, легко і зрозуміло! Дуже Вам дякую! І окремо хочу подякувати своєму інструктору з водіння Войніцькому Ігору В’ячеславовичу за якісне навчання, безмежне терпіня і розуміння! Це професіонал своєї справи, людина дуже компетентна і висококваліфікована! Я дуже-дуже задоволена! Школа мега-крута! Перевершила навіть мої найбільші очікування, тут викладачі працюють на всі 200! Рекомендую не пошкодуєте!!!

Світлана Шевченко

Ура!!! Я получила водительское удостоверение!!!

Ура!!! Я получила водительское удостоверение!!! Все экзамены благодаря полученным знаниям в Центре я сдала САМА с первого раза!!!
Шла учиться с нулевыми знаниями Правил и без малейшего понятия о том, как водить машину.
Хочу поблагодарить весь коллектив Учебного Центра, но особенно Сергея Алексеевича за теорию, а Вячеслава Викторовича за практику! А так же за ВАШУ поддержку на экзаменах!

Елена Атаманенко

Доброго дня. Хочу висловити ,свою

Доброго дня. Хочу висловити ,свою подяку, викладачу Раденко Сергію Олексійовичу та інструктору з водіння Войніцькому Ігорю Вячиславовичу, заввдяки отриманих від Вас знань і Вашій підтримці, я здала екзамен та отримала посвідчення водія з першого разу. Хочу побажати Вам побільше сумлінних учнів і наснаги в роботі!!!!
Навчальний центер хороший, професійний колектив, дружня атмосфера, як що Ви хочете отримати посвідчення, завдяки своїм зусилля і знанням, РЕКОМЕНДУЮ!!!!

Бадзюх Оксана

Доброго дня. Хочу висловити, свою

Доброго дня.
Хочу висловити, свою подяку, викладачам навчального центру: з теоретичних занять – Раденко Сергію Олексійовичу та інструктору з водіння Войніцькому Ігорю Вячиславовичу, викладачі професіонали і головне, що це люди, які люблють свою роботу. Також окреме спасибі Пилипчуку Віталію Васильовичу, який підтримував нас під час іспиту і за те, що зібрав таку групу професіоналів. Хочу побажати Вам побільше сумлінних учнів і наснаги в роботі!!!!
Навчальний центер хороший, професійний колектив, дружня атмосфера, як що Ви хочете отримати посвідчення, завдяки своїм зусилля і знанням, РЕКОМЕНДУЮ!!!!

Лобко Таісія Валеріївна

Водійське посвідчення отримав категорії “В”

Водійське посвідчення отримав категорії “В” “С”. Дякуючи професійним інструктрам з водіння, а також викладачеві, теорію та практику здав швидко без перездач. Рекомендую Кобильченка Олексія Григоровича як найкращого викладача в школі. Інструктори “С”-категорії : Чертков Валерій Миколайович та Григор Сергій Антонович, “В”-категорії : В’ячеслав Вікторович, навчання було чітке і зрозуміле, здивували своєю витримкою, саме такими мають бути інструктори. Вцілому дуже задоволений, ціна доступна.

Сербін Андрій Георгійович

Проходила навчання з охорони праці.

Проходила навчання з охорони праці. Дуже сподобалося! Гарно підібрані викладачі, з досвідом роботи, цікаво розкривають тему. Добре структуровані лекції. Відчувається, що программа розроблялась старанно і з розумінням теми, а не на «колінах». Напротязі усього навчааня є можливість проходити пробні тестування. Раджу знайти час і потренуванися, це дійсно допомагає при сдачі уже справжнього тесту. Коли у мене виникали питання дзвонила за вказаними телефонами. Дівчата, позитивні і доброзичливі, завжди пояснювали усе до дрібниць, що також дуже допомогло! Залишились чудові враження! Дякую!

Катерина

Навчався на категорію В все

Навчався на категорію В все сподобалось підхід до викладення теорії та практики на вищому рівні.

Дмитро

Вибір правильної автошколи – 100%

Вибір правильної автошколи – 100% шанс отримати посвідчення водія. Хочу подякувати колективу Навчального Центру за таку можливість. Окрема подяка викладачу Раденко С.О. та майстрам з водіння Румянцеву О.П. та Войніцькому І.В. за терпіння та професіоналізм. Все навчання проходило на найвищому рівні. Рекомендую!

Богдан

Обов'язкове поле

Яке Ваше повне ім'я?
Яка Ваша електронна адреса?
Що Ви можете сказати про нас?