Державне агентство автомобільних доріг України

м. Біла Церква, вул. Київська, 113
info@n-centr.com.ua
(04563) 5-22-91, (067) 509-03-43

Menu
Close

Відгуки

Борис

Дуже задоволений навчанням! Все на найвищому рівні: і умови, і викладачі, і підхід до вивчення.

Борис

Дуже сподобалось, як викладачі так

Дуже сподобалось, як викладачі так і майстри водіння. Ціна навчання адекватна. Всім рекомендую!

Ігор

Андрій

Теорія і практика на високому рівні і за адекватну ціну!

Андрій

Іван

Дякую вам за навчання. Здав екзамен сам. Всім друзям буду рекомендувати.

Іван

Велика подяка викладачу Сергію Олексійовичу

Велика подяка викладачу Сергію Олексійовичу і інструктору Ігорю В’ячеславовичу.Навчання на високому рівні)))

Людмила

Нарешті і я отримала посвідчення

Нарешті і я отримала посвідчення водія! Завдяки навчальному центру це було не складно і цікаво! У Вас знають свою справу і гарно доносять інформацію до своїх слухачів. Велика подяка Войніцькому Ігору В’ячеславовичу та Кравченку Олегу Олександровичу! Завдяки Вашій праці та підтримці я впевнено можу сідати за кермо. Всьому колективу навчального центру я бажаю успіхів і процвітання,а всім випускникам зеленого світла на дорогах!

Таня Прокопенко

Як же довго я збиралася

Як же довго я збиралася з думками, щоб записатися в автошколу…Але я ні секунди не пожалкувала про те, що, все ж, наважилася! Спочатку здавалося, що вивчити і зрозуміти весь збірник ПДР – місія неможлива, проте, насправді, це було так легко! Дякую Кравченку Олегу Олександровичу за доступне та цікаве доведення інформації! Кожне заняття з Вами було легким, все було зрозуміло та запам’ятовувалося з першого разу. Наші досягнення в теоретичних знаннях – це Ваша заслуга!👏 Що стосується практичних навичок, то найстрашнішим для мене було не сісти за кермо, а виїхати в місто і щоб люди не користувалися правилом трьох “Д” (Дай дурню дорогу) в мою адресу :). Та, все ж, і це було не так страшно, як здавалося. Завдяки терпінню та прекрасним викладацьким навичкам Войніцького Ігоря В’ячеславовича, шлях до отримання водійського посвідчення був цікавим і нескладним, адже я отримувала задоволення від кожного заняття і, до речі, перестала боятися виїздів у місто буквально за пару занять. Дякую Вам за гарний настрій та практичні знання, які я досить впевнено та вдало тепер застосовую на дорозі! І ось я маю своє довгоочікуване посвідчення водія категорії “В”!🚗 Безмежно вдячна Навчальному центру за чудовий викладацький склад та корисні знання. Завдяки Вам я з гордістю можу запевнити всіх, хто має сумніви, що отримати водійське посвідчення можна самостійно і з першого разу!

Юлія Тішелькова

Дуже задоволена, що пішла вчитися

Дуже задоволена, що пішла вчитися саме в цю автошколу. Хоча вже й все позаду, іспит складено і права отримано, Величезне спасибі викладачам за цікаво та зрозуміло викладену теорію, а також за настанови та пояснення під час практичних занять. Хороша автошкола! Рекомендую всім!!!!

Світлана Крамар

Я не помилилася коли зробила

Я не помилилася коли зробила свій вибір навчатися саме в цій автошколі! Викладач з теорії Сергій Олексійович найкращий! Слухати його лекції напрочуд цікаво, весело, легко та доступно. Як кажуть викладач від Бога! Головне відвідувати заняття та вчити. Інструктор Валерій Миколайович теж професіонал своєї справи. Незважаючи на помилки під час водіння він терпляче пояснював та навчав до останнього дня мого навчання в цій автошколі.
Я дуже Вам вдячна за наставництво та отримані знання! Приємно було співпрацювати з цими людьми!
Ви найкращі!

Віта

Большое спасибо преподавателю Сергею Алексеевичу

Большое спасибо преподавателю Сергею Алексеевичу и инструктору Петру Анатольевичу!

Ольга Суворова

Нарешті і я отримала посвідчення

Нарешті і я отримала посвідчення водія!!)))))
Рекомендую всім Навчальний центр “УКРАВТОДОР”!Тут навчання проходить на найвищому рівні! Кравченко Олег Олександрович проводив усі теоретичні заняття дуже доступно, легко і зрозуміло! Дуже Вам дякую! І окремо хочу подякувати своєму інструктору з водіння Войніцькому Ігору В’ячеславовичу за якісне навчання, безмежне терпіня і розуміння! Це професіонал своєї справи, людина дуже компетентна і висококваліфікована! Я дуже-дуже задоволена! Школа мега-крута! Перевершила навіть мої найбільші очікування, тут викладачі працюють на всі 200! Рекомендую не пошкодуєте!!!

Світлана Шевченко

Обов'язкове поле

Яке ваше повне ім'я?
Яка ваша електронна адреса?
Що ви думаєте про нас?