Державне агентство автомобільних доріг України
м. Біла Церква, вул. Київська, 113
info@n-centr.com.ua
(04563) 5-22-91, (067) 509-03-43
Menu
Close

Про навчальний центр

Про навчальний центр


Про Навчальний центр по підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації кадрів Державне агентство автомобільних доріг України

Центр був заснований як Білоцерківська автошкола у 1954 році при Київському обласному автоучбовому комбінаті Міністерства автомобільного транспорту і шосейних доріг УРСР.

Навчальний центр є професійно-технічним навчальним закладом, який входить до системи освіти і забезпечує реалізацію потреб громадян в оволодінні робітничими професіями, кваліфікацією відповідно до їх інтересів, здібностей, стану здоров’я та соціального замовлення суспільства і держави. Форма власності навчального закладу – державна.

Як галузевий навчальний заклад Центр веде підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації робітничих кадрів для підприємств, організацій дорожньої галузі, а також здійснює на договірній основі з підприємствами, Державною службою зайнятості і громадянами, професійне навчання громадян та професійну адаптацію учасників антитерористичної операції.

Для продовження освітньої діяльності Навчальний центр пройшов атестацію і отримав безстрокову ліцензію (наказ МОНУ №1377-л від 30.07.2018 р.), яка надає можливість навчати за професіями:

– водії транспортних засобів категорій “А1”, “А”, «В», “С1”, «С», “Д1”, «Д», «СЕ»;
– тракторист;
– машиніст автогрейдера;
– машиніст екскаватора;
– машиніст котка самохідного з рівними вальцями;
– машиніст укладача асфальтобетону;
– машиніст бульдозера;
– машиніст змішувача асфальтобетону пересувного;
– стропальник;
– машиніст скрепера;
– електрогазозварник;
– секретар – друкарка.

Для підготовки водіїв транспортних засобів Навчальний центр пройшов акредитацію МВС України і отримав сертифікат серії МВС №000714, що дає право до 2022 року на підготовку водіїв автотранспортних засобів категорій А1, А, В, С та перепідготовку на категорії С1, Д1, Д, СЕ.

Для забезпечення навчально-виховного процесу Навчальний центр має навчально-виробничий комплекс в який входить:
– триповерховий навчальний корпус має 13 кабінетів, технічну бібліотеку, актову залу;
– в трьох одноповерхових приміщеннях обладнані один навчальний кабінет, сім лабораторій та одна майстерня. Загальна навчальна площа дозволяє одночасно навчати 630 слухачів. На території Навчального центру розміщений майданчик початкового водіння. Вся навчально-матеріальна база відповідає вимогам Міністерства освіти і науки України та Міністерства внутрішніх справ України. Комп’ютерний кабінет обладнано програмами контраварійної підготовки, електронними тестами, кінофільмами з правил дорожнього руху, основ безпеки дорожнього руху, будови і ТО транспортних засобів та дорожньо-будівельних машин і механізмів.

Викладачі Навчального центру мають вищу освіту за профілем навчання, пройшли атестацію МВС України та курси підвищення кваліфікації при Національному транспортному університеті.

Майстри виробничого навчання водінню та виконання практичних робіт на дорожньо-будівельній техніці мають відповідну кваліфікацію та досвід навчання. Пройшли курси підвищення кваліфікації. Всі успішно склали іспити комісії МВС України і отримали атестат, який надає їм право на навчання слухачів практичному водінню транспортних засобів.

Для проведення практичних занять на підприємстві наявна автомобільна та дорожньо-будівельна техніка, що забезпечує виконання навчальних програм.

Дирекція


СЛИВА ВІКТОР МИХАЙЛОВИЧ
СЛИВА ВІКТОР МИХАЙЛОВИЧ
Директор
РУСЬКИХ КОСТЯНТИН ОЛЕКСАНДРОВИЧ
РУСЬКИХ КОСТЯНТИН ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Перший заступник директора

Маєте запитання? Якщо у Вас є будь які питання побажання чи пропозиції, Ви можете скористатися формою зворотнього звязку.