Державне агентство автомобільних доріг України
м. Біла Церква, вул. Київська, 113
info@n-centr.com.ua
(04563) 5-22-91, (067) 509-03-43
Menu
Close

Слухачі Навчального центру по підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації кадрів здобули професію Електрогазозварник.

Слухачі Навчального центру по підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації кадрів здобули професію Електрогазозварник.

Сьогодні стійким попитом на ринку праці користуються робітничі професії, престиж яких необхідно відроджувати. Однією із таких професій є електрогазозварник. Важко назвати таку сферу діяльності, де б не застосовувалась праця зварювальника, адже метал широко використовується в побуті, промисловості та на виробництві. Тому, фахівець що сполучає металеві деталі в складні конструкції за допомогою електрогазозварювання, буде затребуваним на ринку праці завжди.
Навчальний центр по підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації кадрів разом з міським центром зайнятості організував навчання за професією «Електрогазозварник». Відповідно до кваліфікаційних вимог до цієї професії, слухачі проходили загальнопрофесійну, професійно-теоретичну та професійно-практичну підготовку. Цінність цього навчання полягала у тому, що слухачі опановували професійні навички професії у виробничих майстернях навчального закладу та безпосередньо на виробництві.
Слухачі успішно засвоїли освітню програму та пройшли кваліфікаційну атестацію, отримали свідоцтво державного зразка про присвоєння (підвищення) професійної кваліфікації «Електрозварник».