Державне агентство автомобільних доріг України
м. Біла Церква, вул. Київська, 113
info@n-centr.com.ua
(04563) 5-22-91, (067) 509-03-43
Menu
Close

ПІШОХІДНІ ПЕРЕХОДИ В УКРАЇНІ ЗНАЙДУТЬ НОВИЙ СТАНДАРТ

ПІШОХІДНІ ПЕРЕХОДИ В УКРАЇНІ ЗНАЙДУТЬ НОВИЙ СТАНДАРТ

В рамках проекту з безпеки дорожнього руху переходи для пішоходів обладнають острівцями безпеки.

Заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці в Facebook, повідомив про те, що пішохідні переходи придбають вид острівців безпеки. Це стандартна європейська практика і кількість ДТП на таких переходах у них в рази менше, ніж у нас в країні з великою кількістю підземних переходів.
Він також зазначив, що обладнання пішохідних острівців стане важливим фактором у створенні нової інфраструктури, спрямованої на зниження рівня аварійності. Це будуть захисні елементи на дорозі для пішоходів, де вони можуть зупинитися при перетині проїжджої частини.
“У новому ДБН (Державні будівельні норми) по вулицях і дорогах ми передбачили обов’язкове облаштування таких острівців безпеки на нерегульованих пішохідних переходах, коли проїзна частина дороги має 4 і більше смуг руху. По можливості, такі острівці повинні облаштовуватися і на регульованих переходах”, – повідомив він.
Чиновник зауважив, що якщо не виходить створити такий острівець, то в цьому місці обов’язково повинен бути регульований пішохідний перехід, передає Autonews.ua. Остаточне прийняття закону очікується найближчим часом.