Державне агентство автомобільних доріг України

м. Біла Церква, вул. Київська, 113
info@n-centr.com.ua
(04563) 5-22-91, (067) 509-03-43

Menu
Close

Професійна адаптація учасників антитерористичної операції

Професійна адаптація учасників антитерористичної операції

В Навчальному центрі здійснюється професійна адаптація учасників АТО за робітничими професіями шляхом професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, з урахуванням їх навичок, умінь та побажань. Крім того, в Навчальному центрі проводиться підготовка водіїв транспортних засобів (категорії А, А1, В, С, С1, СЕ, Д, Д1).

Ми чекаємо на кожного, хто щодня, ризикуючи своїм життям, стримував ворога на Сході нашої країни на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Після повернення додому нашим бійцям необхідно більше уваги та підтримки, одним із таких важливих факторів і є професійна адаптація, яку надає наш професійно-технічний навчальний заклад.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 р. № 432 учасник антитерористичної операції для отримання послуг з професійної адаптації письмово звертається до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) із заявою за формою згідно з додатком 1.

До заяви додаються:

  • копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни, або учасника війни, що засвідчується підписом учасника антитерористичної операції;
  • копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з перебуванням безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції у період її проведення, що засвідчується підписом учасника антитерористичної операції.

Після отримання направлення на професійне навчання учасник антитерористичної операції зараховується до в Навчального центру для проведення підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації.

Звертайтеся! Ми будемо раді усім охочим отримати або покращити свої уміння й навички в обраній професії.