Державне агентство автомобільних доріг України

м. Біла Церква, вул. Київська, 113
info@n-centr.com.ua
(04563) 5-22-91, (067) 509-03-43

Menu
Close

Пройшла атестація педагогічних працівників Навчального центру

Пройшла атестація педагогічних працівників Навчального центру

Атестація для педагогічного працівника – це випробовування, своєрідний підсумок діяльності роботи, комплексна перевірка, що здійснюється спеціальною атестаційною комісією з метою визначення рівня кваліфікації педагога, що дає їм змогу претендувати на присвоєння більш високого кваліфікаційного рівня.22 березня 2019 року відбулося засідання атестаційної комісії Навчального центру.

Метою атестації є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності та забезпечення ефективності навчально-виховного процесу.

Атестація пройшла без скарг і порушень, дала змогу виявити сильні та слабкі сторони в роботі педагогів, внесла певні корективи в професійну діяльність педагогів.

За підсумками атестації комісія прийняла відповідні рішення та надала рекомендації щодо присвоєння відповідних кваліфікаційних категорій для викладачів професійно-технічного навчального закладу та встановлення відповідних тарифних розрядів для майстрів виробничого навчання водінню.